Witam na moim blogu

Zapraszam do wpisywania komentarzy na moim blogu. Jednak z uwagi na to, że jest to miejsce publiczne należy zastosować się do poniższych zasad.

  1. Zanim coś napiszesz dobrze się zastanów. Biorąc pod uwagę charakter mojej witryny wpisy powinny się cechować pewnym poziomem ścisłego, logicznego wywodu przynajmniej na poziomie wiedzy z gimnazjum. Stąd wszystkie wpisy będą moderowane. Jeśli pewien komentarz nie będzie spełniał niniejszych wymogów przed jego odrzuceniem będę proponował jego autorowi usunięcie wad.
  2. Żaden komentarz nie zostanie odrzucony tylko z tego powodu, że nie zgadzasz się z moim poglądem. Ocenie podlegać będzie jedynie fachowość, logiczność i kultura wypowiedzi. Wpis powinien cechować się do pewnego stopnia emocjonalnym umiarem. Treści o charakterze publicznie uważanym za nieprzyzwoite, niegrzeczne nie będą dopuszczane do publikacji.
  3. Stawiając jakąś tezę, czy przedstawiając swój pogląd musisz umieć go obronić, udowodnić. Z oczywistych powodów nie chcę, aby na moim blogu były wpisy niedojrzałe. Jednym z celów tego blogu jest również nauka ogólnie mówiąc przedmiotów ścisłych.
  4. Wszystkie wypowiedzi muszą być podpisane imieniem i nazwiskiem, jakikolwiek „nick” jest niedopuszczalny. Musisz też podać swój adres e-mail. Nie zostanie on upubliczniony, ale przed zatwierdzeniem wpisu zastrzegam sobie prawo do sprawdzenia, czy taki adres faktycznie istnieje. Ponadto na ten adres będą przesyłane wszelkie moje uwagi co do treści wpisu, w tym wyjaśnienia dlaczego określone sformułowania nie mogą być opublikowane i jak należałoby je poprawić.
  5. Z obowiązku przypominam, że za treść wpisów odpowiada piszący, a nie administrator witryny.

Administrator